Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

REGULAMIN

REGULAMIN ZAKUPÓW NA NASZYCH AUKCJACH
 1. Jeżeli chcesz otrzymać towar jak najszybciej proszę o wybranie opcji PŁACĘ Z ALLEGRO. Pieniądze będą u nas już po 10 minutach.
 2. Po wygranej aukcji proszę koniecznie o wypełnienie formularza dostawy! Wiadomości e-mail mogą zostać pominięte przy wysyłce ze względu na dużą ich ilość.
 3. Przed wysyłką otrzymasz link do strony ze sprzedanym przedmiotem, gdzie będą pojawiały się informacje o przebiegu transakcji.
 4. Dodatkowo każda operacja (wpłata, przygotowanie paczki, adres wysyłki, wysyłka) będzie potwierdzana e-mailem na adres podany na ALLEGRO.
 5. Jeśli towar ma zostać wysłany na adres inny niż podany na allegro, proszę o informację za pomocą formularza dostawy.
 6. Jeżeli w aukcji jest informacja że wystawiamy fakturę VAT proszę o przesłanie danych do faktury za pomocą formularza dostawy. W przeciwnym wypadku zostanie wystawiony paragon.
 7. Jeżeli wystąpią problemy z formularzem proszę o kontakt e-mailowy.
 8. Towar wysyłam bezzwłocznie, po potwierdzeniu przelewu w naszym banku. Nie wysyłamy po otrzymaniu skanu potwierdzenia od kupującego.
 9. Zakupy zrealizowane i opłacone do godziny 12.00 są wysyłane jeszcze tego samego dnia.
 10. Możliwa wysyłka za pobraniem po uprzednim uzgodnieniu ze sprzedającym i wpłacie kosztów wysyłki i zwrotu paczki na konto.
 11. NIE WYSYŁAMY ZA POBRANIEM - "PŁATNE PRZY ODBIORZE" dotyczy tylko odbioru osobistego.
Witryna stworzona na platformie